SUPERNATURAL 3.SEZON TÜM BÖLÜMLER TÜRKÇE DUBLAJ NORMAL ÜYELERE AÇILDI...ULAŞMAK İÇİN TIKLAYIN...! TEEN WOLF 4.SEZON TÜRKÇE DUBLAJ NORMAL ÜYELERE AÇILDI...ULAŞMAK İÇİN TIKLAYIN...! VAMPİR GÜNLÜKLERİ 3.SEZON TÜRKÇE DUBLAJ NORMAL ÜYELERE AÇILDI...ULAŞMAK İÇİN TIKLAYIN...! SUPERNATURAL 2.SEZON TÜM BÖLÜMLER TÜRKÇE DUBLAJ NORMAL ÜYELERE AÇILDI...ULAŞMAK İÇİN TIKLAYIN...! BREAKİNG BAD 5.SEZON FİNAL TÜRKÇE DUBLAJ NORMAL ÜYELERE AÇILDI...ULAŞMAK İÇİN TIKLAYIN...! REİGN 1.SEZON TÜM BÖLÜMLER TÜRKÇE DUBLAJ NORMAL ÜYELERE AÇILDI...ULAŞMAK İÇİN TIKLAYIN...! BREAKİNG BAD 4.SEZON TÜRKÇE DUBLAJ NORMAL ÜYELERE AÇILDI...ULAŞMAK İÇİN TIKLAYIN...! YENİ MOBİL TEMAMIZ YAYINDA... DİZİ FİLM İZLEME ZEVKİNİZ MOBİL CİHAZLARDA ARTIK ÇOK DAHA ZEVKLİ !!! ÇALIŞMAYAN FİLMLER & DİZİLERİ SORUN BİLDİR BÖLÜMÜNDEN BİZE BİLDİRİNİZ...! EN BÜYÜK DESTEĞİNİZ YORUMLARINIZDIR. BİZİ FACEBOOK DA DA TAKİP ETMEYİ UNUTMAYIN...!
  Beğen
29
2

Perception 2.Sezon Türkçe Dublaj 720p HD izle

Perception 2.Sezon Türkçe Dublaj 720p HD izle
PUAN : 9.9
İMDb 9.3
Dublaj
720P

 7049İZLENME

 10FAVORİ

2.SEZON TÜM BÖLÜMLER TÜRKÇE DUBLAJ EKLENDİ...
Şizofrenik eğilimler gösteren, zeka seviyesi hayli yüksek bir akademisyenin FBI’a yardımcı olmasını anlatan “Perception”, suç dosyaları türüne zihin oyunlarını katıyor.“Perception” dizisi, ‘gerçeklik nedir?’ sorusuyla başlıyor. Şizofrenik eğilimler gösteren, beyninin farklı çalışmasını işi açısından bir avantaja dönüştüren başarılı araştırmacı Dr. Daniel Pierce sınıfındaki öğrencilerine yöneltiyor bu soruyu. Tabii ki bu sorunun cevabı insanlık tarihinin başından beri tartışılıyor. Felsefesini veya sanatını bu soru(n) üzerine kuran sayısız sanatçı ve düşünür var. Bir bakış açısına göre gerçeklik; bir algı oyunu. “Perception”ın ‘çatlak profesörü’ Pierce’i diğer insanlardan farklı kılan, algı konusunda oldukça farklı deneyimler yaşaması. Zihni, ona sıklıkla oyunlar oynuyor.Nöropsikiyatri alanında çalışan bilim insanı, zihninin oynadığı oyunları, bilinçaltının uyarıları ve yönlendirmeleri gibi kabul ediyor ve böylece FBI’a karışık suç dosyalarında yardımcı olurken kendi bilinçaltından da yardım alıyor. Kısaca, iki kişilik bir grup gibi yardımcı oluyor kanun adamlarına. Profesörün olaylara müdahalesi kısa ve net oluyor. Olaylara dahil olması öncelikle FBI’da birtakım adamları kızdırıyor ve tam bu defa galiba işler yolunda gitmeyecek ve hocamız kendisini kapıda bulacak derken; kafada bir ampul yanıyor ve Dr. Pierce, algı ve bakış farklılığını kullanarak görünmeyeni görüyor. Çözülmesi kolay olmayan olayları çözüyor. Çünkü o, kimin yalan söyleyip söylemediğini daha iyi görebiliyor. Çarpık bir zihnin bir olayı nasıl kurgulayabileceğini çok iyi biliyor
 Orjinal Adı:

Perception

Detay
  Yorum Alanı 9 Yorum Yapılmış
Misafir
Avatar
Üye
  123456 08 Haziran 2015, Pazartesi
siteniz çok güzel devamlı izlediğim ve arkadaşlarıma tavsiye ettiğim film sitesi idi. Şimdi üyenizde oldum. Artık yorum da yazacağım.
Avatar
Üye
  Seckin22 14 Ekim 2015, Çarşamba
10. bölümden sonra hata veriyor.
İMZA
GALATASARAY
Avatar
Üye
  heperteknoloji 17 Kasım 2015, Salı
10. bölümden sonra hata veriyor.
Avatar
Üye
  mnchn 22 Aralık 2015, Salı
admin VIP üye değilim ama dikkate alırsınız umarım 10. bölümden sonrası bozuk ilgilenebilirmisiniz?
Avatar
Yönetici
  Admin 22 Aralık 2015, Salı
Linkler yenilendi...
Avatar
Üye
  mnchn 22 Aralık 2015, Salı
çok teşekkürler
Avatar
Üye
  emresingin 26 Haziran 2016, Pazar
ya ben 2 3 gün önce bu flm bak 3 sezon da var şmdi kaybolmş napcaz neden öle olud ki geri gelirmi
Avatar
Ziyaretçi
emine gedik 14 Ekim 2016, Cuma
3 sezun eklerin bekliyoz
Avatar
Üye
  imren 13 Aralık 2017, Çarşamba
Bu dizinin tüm bölümlerinin türkçe dublajının olduğu tek sitesiniz.Çevirler çok iyi.Dizi şahane zaten.
  BENZER FİLMLER
}