Vizyondaki Filmler!

Vizyondaki Filmler!

17 Ağustos 2015

2239 Okunma

Bu hafta korkudan animasyona 7 farklı film vizyona giriyor! Yıldızlı kadrosuyla gerilim filmi "Geçmişten Gelen" ve yerli yapım korku filmi "Üç Harfliler 2: Hablis" haftanın dikkat çekenleri arasında...

İçindekiler

Üç Harfliler 2: HablisGeçmişten Gelen (The Gift)Barbie Prenses ve Rock Star (Barbie - Rock'n Royals)Tatil Zamanı (Vacation)Dünyanın Sonu (Afflicted)61. Bölge İntikam Merdiven Baba

Üç Harfliler 2: Hablis

Yönetmenliğini Murat Toktamışoğlu'nun üstlendiği ve başrollerini Kısmet Ekin Tekinbaş, Cansu Fırıncı, Ezgi Fidancı'nın paylaştığı Üç Harfliler: Marid’in devam filmi Üç Harfliler 2: Hablis nihayet seyirciyle buluştu. 

Ailesiyle mutlu bir hayatı olan genç bir kızın harap eski bir ev ile değişen hayatını konu alan filmin yapımcılığı Kemal Kaplanoğlu'na ait. Doğaüstü varlıklar tüm ailenin kaderini sonsuza dek değiştirecek ve geri dönülemez izler bırakacaktır.

Beyazperde Eleştirisi: Murat Tolga Şen

Geçmişten Gelen

Başrollerini Jason Bateman, Joel Edgerton ve Rebecca Hall'un paylaştığı yapımda, Muhteşem Gatsby ve Exodus: Gods and Kings filmlerinin yıldızı Joel Edgerton, aynı zamanda yönetmenlik koltuğunda oturuyor. Whiplash ve Insidious’un yapımcıların elinden çıkma yeni gerilim filmi Geçmişten Gelen geçmişin izlerini taşıyan bir adamın gizemli bir şekilde ortaya çıkışıyla hayatları değişen bir çifti konu alıyor.

Simon (Bateman) ile Robyn (Hall) mutlu bir evliliğe sahip huzurlu bir çifttir. Yeni taşındıkları evde yeni bir başlangıç yapmaya hazırlanan çiftin hayatı, Simon’ın okul yıllarından eski bir tanıdığı olan Gordo (Edgerton) ile karşılaşmasıyla altüst olur. Sürekli karşılarına çıkan bu tuhaf adamın sürpriz ziyaretleri ve gizemli hediyeleri, çiftin yaşamında tedirgin ve tehdit edici bir hal almaya başlar. Zamanla Simon geçmişindeki karanlık sırlarıyla yüzleşmek zorunda kalırken Robyn, eşini aslında hiç tanımadığını fark edecektir.

Beyazperde Eleştirisi: Ali Ulvi Uyanık

Barbie Prenses ve Rock Star

Barbie Prenses ve Rock Star miniklere dostuğun ve müziğin gücünü gösteren bir animasyon yapımı. Çocuklar için eğlenceli ve öğretici animasyon filmde Prenses Azra'yı sevilen oyuncu Farah Zeynep Abdullah seslendiriyor.

Prenses Azra ve ünlü rock şarkıcısı Eylül bir hata sonucu yanlış kampa düşerler. Rock müzik sevdalısı Eylül kraliyet hanedanlarına özel kampta gerçek prenses olmanın, Azra ise rock yıldızları için ayrılan kampta bu kültürün ne anlama geldiğini keşfederler. Kampların başındaki sorumlular bu karışıklığı çözmeye çalışırken iki genç kız da yeni çevrelerine uyum sağlayıp yeni arkadaşlar edinirler. Ancak kampların kapatılma riski ortaya çıkınca ikisi işbirliği içerisinde, insanlara farklılıkların birer detay olduğunu ve inanıldığı takdirde her şeyin gerçekleşebileceğini gösterecekleri büyük bir veda konseri için hazırlıklara başlarlar. 

Beyazperde Eleştirisi: Ekin Limoncu

Tatil Zamanı

Başrollerinde Ed Helms, Christina Applegate, Leslie Mann ve genç oyuncu Chris Hemsworth'ün yer aldığı, sezonun en eğlenceli filmlerinden biri olan Tatil Zamanı bir aile komedisi olarak ön plana çıkıyor. Filmin yönetmen koltuğuna ise ilk uzun metrajlı sinemasal maceralarına çıkan Jonathan Goldstein ve John Francis Daley ikilisi oturuyor.

Artık bir yetişkin ve aile babası olan Rusty, babasının yolundan gitmeyi kafasına koyarak karısı Debbie ve iki oğluna tatil sürprizi yapar. Rusty'nin tatil planı sayesinde aile, ülkeyi baştan başa turlayarak, Amerika’nın en önemli eğlence parkı olan Walley World’e doğru yola koyulacaktır. Ancak aile geleneklerini yaşatma çabası ise sandığı kadar kolay olmayacaktır.

Beyazperde Eleştirisi: Oktay Ege Kozak 

Dünyanın Sonu

Hollanda yapımı bağımsız korku / gerilim filmi Dünyanın Sonu'nda Derek Lee ve Clif Prowse ikilisi hem başrolleri paylaşıyor hem de senaryosuna imza atıyor. Sevilen gerilim filminde ikiliye Michael Gill eşlik ediyor. İki arkadaşın bir yolculuk sırasında başlarına musallat olan doğaüstü gizemden kurtulmaya çabası, buluntu film meraklılarını cezbeden bir atmosferle birleşiyor! Beyazperde Eleştirisi: Hande Kara
 • Beğen
  0
  BENZER HABERLER
 • Vizyondaki Filmler!

  23 Ağustos 2015

  21 Ağustos haftasında korkudan aksiyona 7 yeni film vizyona giriyor! Haftanın öne çıkan filmleri ise merakla b...
 • Vizyondaki Filmler!

  27 Ağustos 2015

  Bu hafta romantik komediden aksiyona yepyeni 8 film vizyona giriyor! Haftanın öne çıkanları ise yıldızlı kadro...
 • Vizyondaki Filmler!

  24 Eylül 2015

  Bu hafta animasyondan romantik komediye birbirinden güzel 7 yapım vizyona giriyor! Kült çocuk kitabından uyarl...
 • 12 Ağustos Vizyondaki Filmler !

  15 Ağustos 2016

  Bu hafta birbirinden güzel 5 film sinema salonlarını dolduruyor!...
 • 28 Ekim Vizyondaki Filmler!

  28 Ekim 2016

  Bu hafta 5 yeni film vizyona giriyor! Yılmaz Erdoğan imzalı komedi-dram Ekşi Elmalar haftanın dikkat çeken fil...
  Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir
}